uk ru
uk ru
7 500 $
~ 332 775 грн
year
Рік випуску: 2012
mileage
Пробіг: 125 тис.км
gas
Двигун: бензин, 2 л.
at
КПП: автомат
color
Колір: синій
privod
Привід: передній
kuzov
Кузов: седан
location
Дніпро
Опубліковано: 15.02.2025
Характеристики:
VIN:
JM1BL1V84C1690791
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
II поколение/BL (FL)
Модифікація:
2.0 4AT (150 к.с.)
Комплектация:
Touring plus (BHD8 EAB)
Держ. номер реєстрації:
AE4688KT
Історія за VIN:
15.02.2025
Продається на платформах:
Більше схожих оголошень: купити бу авто Дніпро, купити Мазда, Мазда 3 бв.

Опис:

Автомобіль у відмінному технічному стані з оригінальним пробігом та рідним скломю Оснащений автоматичною коробкою передач із можливістю ручного перемикання (типтронік). Стильний сучасний дизайн поєднується з комфортним та практичним салоном.

Має збалансовану комплектацію: текстильний салон, кондиціонер, задні та передні парктроніки, камера заднього огляду, ксенонове головне світло, мультируль, аудіосистема (CD, USB, AUX, FM, керування на кермі), система електронної стабілізації, електрорегулювання та обігрів дзеркал, передній підлокітник, лінзована оптика, тонування, легкосплавні диски та шини 205/60 R16 (зима та лито практично нові проїхали 1500 км).

Чудовий вибір для щоденного використання – надійний, комфортний та простий в обслуговуванні. Оптимальне співвідношення ціни та якості.

Поділитися оголошенням

Інші моделі Mazda

Інші марки авто у місті Дніпро

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?