Справніжній німець, купувався в Німеччини(Штутгарт) салон Mercedes Benz майже новим для себе. Авто 2015 року випуску, але фактично куплене у грудні 2016 року. Їздила жінка, не багато. Обслуговування вчасне та на найвищому рівні. Дуже экономна машина, по трасі до 5л, по місту 6л. Авто в ДТП не потрапляло! Жодна деталь не фарбована! Всі системи авто працюють на відмінно. До авто додається два ключі, сервісна книжка, 2 комплекти коліс зима та літо на оригінальних легкосплавних дисках, Авто має дуже гарний зовнішній вигляд. Дзвоніть, приїздить на огляд, будете більш ніж задоволені.
18 700 $
~ 840 191 грн
Рік випуску: 2015
Пробіг: 138 тис.км
Двигун: 1.60 л. дизель
КПП: типтронік
Колір: білий
Привід: задній
Кузов: седан
Київ
Опубліковано: 01.11.2024
Характеристики:
Інше:
Індивідуальна комплектація
Комфорт:
Бортовий комп'ютер, Ел. склопідйомники, Кондиціонер, Підігрів дзеркал, Парктронік, Клімат контроль, Датчик світла, Тонування скла, Підсилювач керма, Круїз контроль, Шкіряний салон, Ел. регулювання сидінь, Датчик дощу, Мультируль, Електропакет, Підігрів сидінь
Модифікація:
C 200D
Мультимедіа:
Bluetooth, USB, AUX, Магнітола, Підсилювач, Система навігації GPS, Акустика, CD
Розмитнена:
Так
Безпека:
ESP, ABS, Серворуль, Денні ходові вогні, Сигналізація, ABD, Пневмопідвіска, Центральний замок, LED фари, Іммобілайзер, Подушка безпеки (Airbag)
Витрати палива:
5 л/100км
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Авто пригнано з:
Німеччина
Кількість дверей:
4
Технічний стан:
Перший власник, Сервісна книжка, На ходу, технічно справна, Не фарбована, Не бита, Гаражне зберігання
Лакофарбове покриття:
Як нове, без видимих слідів експлуатації
Історія за VIN:
01.11.2024
Продається на платформах:
Більше схожих оголошень: купити бу авто Київ, купити Мерседес.
Опис:
Поділитися оголошенням