uk ru
uk ru
9 000 $
~ 403 740 грн
year
Рік випуску: 2008
mileage
Пробіг: 281000 тис.км
gas
Двигун: 3 бензин
at
КПП: автоматична
color
Колір: бежевий
privod
Привід: повний
kuzov
Кузов: позашляховик кросовер
location
Київ
Опубліковано: 17.10.2025
Характеристики:
Розмитнена:
Так
Тип автомобіля:
З пробігом
Умови продажу:
Простий продаж
Технічний стан:
Перший власник
Лакофарбове покриття:
Незначні сліди експлуатації (дрібні подряпини, сколи)
Історія за VIN:
17.10.2025
Продається на платформах:

Опис:

Mitsubishi Outlander XL 3.0 (2008)
— Надійний повнопривідний кросовер. Продаю свій Mitsubishi Outlander XL 3.0 2008 року випуску з бензиновим двигуном та повним приводом. Максимальна комплектація з безключовим доступом. Це чудовий варіант для тих, хто шукає просторий, потужний та перевірений часом автомобіль, але готовий вкласти час та кошти у його відновлення. Автомобіль має пробіг 281 тис. км.
Що ви отримуєте:
- Потужний двигун: Надійний 3.0-літровий бензиновий двигун, що забезпечує впевнений розгін та комфортну їзду як містом, так і на трасі.
-Повний привід: Система повного приводу дарує відмінну прохідність та безпеку на будь-якому дорожньому покритті, особливо взимку або на легкому бездоріжжі.
- Просторий салон: Великий та комфортний салон, ідеальний для сім'ї або подорожей.
- Надійна платформа: Outlander XL відомий своєю витривалістю та довговічністю.
- 2 комплекти гуми (літня - встановлена, зимня - на зберіганні)
- Додатково авто оснащено дзеркалом заднього виду - авторегістратором. При перемиканні на задню передачу автоматично вмикається задня камера (розміщена в салоні на багажнику, всі проводи приховані).
- Додатково встановлений 9" мультимедіа планшет з Android Auto /CarPlay. Звук передається на радіо приймач. На рулі пристібнута виносна кнопка керування мультимедіа планшету.
Важливі моменти щодо стану (враховано у ціні): Автомобіль потребує деяких вкладень для доведення до ідеального стану
Ходова частина: Потребує діагностики та ремонту.
Вихлопна система: Періодично (не постійно) горить "чек" по каталізаторам.
Кузов: Пошкоджено та потребує заміни передній бампер - невдале паркування. Наявні кілька точок корозії. На правих дверях є неглибокі подряпини.
Салон: Присутні подряпини на торпеді. Мультикермо: Не працює права частина кнопок (мультимедіа).
Якщо ви готові вкласти трохи сил та коштів у цей автомобіль, він стане для вас вірним помічником на довгі роки.
Обмін не цікавить.

Поділитися оголошенням

Інші моделі Mitsubishi

Інші марки авто у місті Київ

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?