uk ru
uk ru
8 490 $
~ 380 861 грн
year
Рік випуску: 2007
mileage
Пробіг: 248000 тис.км
gas
Двигун: 3 л. газ / бензин
at
КПП: автоматична
color
Колір: сірий
privod
Привід: повний
kuzov
Кузов: позашляховик кросовер
location
Львів
Опубліковано: 14.03.2025
Характеристики:
Комфорт:
Бортовий комп'ютер, Підігрів дзеркал, Ел. склопідйомники, Мультируль, Панорамний дах, Ел. регулювання сидінь, Кондиціонер, Підсилювач керма, Підігрів сидінь, Парктронік, Шкіряний салон, Клімат контроль, Електропакет, Люк, Круїз контроль, Тонування скла
Потужність:
170 л.с.
Розмитнена:
Так
Витрати палива:
15 л/100км
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Можливий обмін
Кількість дверей:
5
Технічний стан:
Не бита, Не фарбована, Гаражне зберігання, На ходу, технічно справна
Лакофарбове покриття:
Як нове, без видимих слідів експлуатації
Історія за VIN:
14.03.2025
Продається на платформах:

Опис:

Кому задорого, знайдіть собі дешевший, торгашам прохання мене не турбувати.
До продажу не готував, не полірував, не вилизував.
Авто в рідній фарбі, без ДТП і пошкоджень. Щодня на ходу. Двигун, коробка без нарікань працюють чудово. Ходова в нормі, електрика робоча.
Повний привід, блокіровки робочі, помилок по машині нема.
Є ГБО, але в тех. паспорт ще не вписаний (щоб вписати 2700грн.)працює так само добре як і на бензині.
Є дрібні недоліки які на їзду не впливають, але для перфекціоністів думаю варто їх доробити щоб було все в ідеалі. По телефоні в деталях про них розкажу. Тому і цінник ставлю нище низу ринку.
З документами порядок, страхівка до осені 2025р. комплект літньої резини в подарок, зимова майже нова.
Допомоги з продажем не потребую, півтисячами і тим більше тисячами $ не торгуюсь, торг в межах розумного тільки при огляді авто. Обмін тільки на дешевше авто вартістю до 5тис.$

Поділитися оголошенням

Інші моделі Mitsubishi

Інші марки авто у місті Львів

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?