uk ru
uk ru
13 799 $
~ 619 989 грн
year
Рік випуску: 2017
mileage
Пробіг: 158 тис.км
gas
Двигун: бензин, 2.5 л.
at
КПП: автомат
color
Колір: сірий
privod
Привід: передній
kuzov
Кузов: позашляховик кросовер
location
Житомир
Опубліковано: 11.03.2025
Характеристики:
VIN:
JN8AT2MTxHWxxxx24
Торг:
Так
Обмін:
Так, Ваша доплата
Поколение:
II поколение (FL)
Модифікація:
2.5 Xtronic (170 к.с.)
Комплектация:
Base
Історія за VIN:
11.03.2025
Продається на платформах:

Опис:

Свіжопригнаний, повністю не фарбований в новому стані автомобіль з 2,5 Атмосферним мотором на який без проблем стає газ !
До вашої уваги Nissan Rogue SE в ідеальному візуальному та технічному стані, авто не потоебує жодних вкладень ! Масла, фільтра було замінено при першій експлуатації !
До авто маю CarFax, при потребі скину для ознайомлення, але попередньо, автомобіль обслуговувався досить якісно що дуже не часто в США !
Встановлена абсолютно нова зимова гума, зроблена хімчистка салону !
Досить бадьора і патомість економна машина, розхід по місту 10-11 літрів, траса 6,5-7 літрів !
Жодних помилок по електроніці, жодних зауважень по кузову ! Кондиціонер заправлений та працює без нарікань !
Можливий торг реальному покупцю, також за потреби надам більше інформації по лкп, також за домовленістю без вашої присутності можу зробити авторіа експертизу або звичайну перевірку авто на сто !

Поділитися оголошенням

Інші моделі Nissan

Інші марки авто у місті Житомир

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?