uk ru
uk ru
5 000 $
~ 224 300 грн
year
Рік випуску: 2006
mileage
Пробіг: 290 тис.км
gas
Двигун: дизель, 1.3 л.
at
КПП: механіка
color
Колір: сірий
privod
Привід: передній
kuzov
Кузов: хетчбек
location
Івано-Франківськ
Опубліковано: 25.03.2025
Характеристики:
VIN:
W0L0AHL0875057499
Торг:
Так
Обмін:
Так, Будь-який
Поколение:
І поколение/H
Модифікація:
1.3 CDTI МТ (90 к.с.)
Комплектация:
Base
Держ. номер реєстрації:
AT6260CT
Історія за VIN:
25.03.2025
Продається на платформах:

Опис:

Продам своє особисте авто


-Вкладено немало сил і коштів оскільки авто використовую кожен день
-По авто є невеликі технічні нюанси
- Потрібно зайнятись підвіскою ( дякую нашим дорогам )
- Каталізатор і сажовий фільтр вирізані залишилось розібратись з EGR ( іноді вибиває помилку )
- В ідеалі перебрати форсунки 1 і 2 трохи постукують на холодну ( не знаю чи ще на момент вашого перегляду я це не зробив )
-Бампер по хорошому замінити оскільки був контакт з полусферою ( думаю багато кого це зустрічало )

З хорошого що зроблено з авто

-Повна антикорозійна підготовка і косметичні підкраси задніх крил ( камінчики полущлили фарбу на арках і щоб не почало лущити фарбу дальше і ржавіти був такий ремонт )
- ТО було кожні 7000 км оскільки моторчик дизельний турбовий і для його стабільної і довгої роботи робив повне ТО ( з усіма фільтрами які тільки можливо)
- Також замінив ланцюжок ГРМ повний комплект з натяжителями і шестернями, помпу і ремінь генератора з натяжними роликом.
-Зробив повну промивку масляної системи двигуна.( для дизелів це прямо необхідно)
-Установлено захист піддона лишнім не буде ніколи

- По салону все непогано є само собою моментики невеликого зносу для 2006 року це нормально

-КПП 6 ступенів працює добре

Само собою є до чого прикласти руки оскільки авто не нове але якщо грамотно обслуговувати то буде що довго бігати.

Вигляд дуже гарний, самий симпатичний серед модельного ряду Astra H

Дуже шустрий і економний моторчик 1.3 CDTI надійний но потребує грамотного обслуговування, впринципі болячки як у любого дизеля.

По комплектації вона досить непогана
-Регулювання керма
-Склопідйомники і електродзеркала
-Хороша штатна акустика
-Мультируль
-Є кондиціонер,насос і осушувач працює но протерся радіатор кондиціонера ( їхня болячка вентилятор з часом протирає через вібрацію соти радіатора і відповідно утікає фреон )
Рецеркуляція працює відмінно


По документам усе добре оскільки я власник само собою авто переоформляється

Будь які питання по телефону.

Поділитися оголошенням

Інші моделі Opel

Інші марки авто у місті Івано-Франківськ

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?