Вітаю.
Продається такий дракон. По ТП. Не на фонді. Євро номери. Потрібна більша автівка. Збираємо хлопцям. Двигун X20DTL. 2.0 diesel.
Продається “as is”. Руки докласти доведеться. Але ж курво їде.
ОДИН ключ.
Я 100% знаю що було зроблено (сам возив на всі ремонти):
Заміна двигуна
Заміна прокладки ГБЦ
Рідини
Подушки 4 на мотор
Рульова рейка
Шарові 2
Підшипник шківа кондиціонера
Електрика
Новий акумулятор
Паливний фільтр
Фільтр салона
Блок комфорта замінили
Турбіна робилася
Пороги
Наварені піддомкратники
Юбки оброблені та посаджені на герметик
Ще щось робилось, але я не дуже пам’ятаю.
Треба зробити:
- Замки, бо з кнопки не всі відкриваються.
- Гума не та, я би замінив (разом з дисками) бо я тошнот
- розвал/сходженя
Є тріщина на вітровому склі. Не тече, на їзду не впливає.
Китайська магнітола розряджає акумулятор. Її треба викинути. Акум дуже добрий. Вже не новий, але тримає дуже гарно.
Торгуємось до ригачок, але 500 доларів мені вже запропонували, тож нижче не буде.
ОБМІНУ НЕМА. ГЕТЬ ЗОВСІМ. ТІЛЬКИ НА ГРОШІ.
804 $
~ 36 019 грн
Рік випуску: 2000
Пробіг: 300000 тис.км
Двигун: 2 л. дизель
КПП: механічна
Колір: сірий
Привід: передній
Кузов: хетчбек
Запоріжжя
Опубліковано: вчора, 15:32
Характеристики:
Модифікація:
G
Розмитнена:
Ні
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Авто пригнано з:
Польща
Кількість дверей:
5
Технічний стан:
Потребує ремонту кузова
Лакофарбове покриття:
Не відремонтовані сліди експлуатації (подряпини, вм'ятини і т.п.)
Історія за VIN:
вчора, 15:32
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням