Авто в ідеальному технічному стані - сів та поїхав, ще довго не буде потребувати вкладень. Купувалось для дружини для навчання, продається бо була придбана сімейна машина.
По електриці все працює включно з приводом багажника та даху. Встановлена китайська магнітола з камерою заднього виду з підтримкою CarPlay/AndroidAuto по Дроту/BT. Є повна історія робіт що були проведені над нею (деталі по тел.), обслуговувалась якісно та вчасно. Авто робилось для себе на совість тому якщо щось мінялось - то на оригінал або макс якісне. Салон перешитий за оригінальним дизайном з еко-шкіри, прострочка фіолетовою ниткою, кермо оздоблене високоякісною шкірою, внутрішні (оригінально сірі) елементи пластику пофарбовані. На кузові є декілька незначних слідів використання. В ДТП не була, вся рівна, іржі немає. Пічка не забита та працює як нова: за рахунок металевого даху та не великого об'єму кабіни - прогрівається швидко. В виглядає пристойно та ідеально підійде для навчання водінню або як стильний автомобіль для поїздок на вихідні.
Бонусом йде комплект якісної зимової резини на сталевих дисках. Літня (205/45R17 GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5), зимова (205/60R15 Continental WinterContact TS 860 91T) - додає +1 см clearance не впливаючи на показання спідометру. Два оригінальних ключі.
5 000 $
~ 221 850 грн
Рік випуску: 2004
Пробіг: 214 тис.км
Двигун: бензин, 1.36 л.
КПП: робот
Колір: чорний
Привід: передній
Кузов: кабріолет
Дніпро
Опубліковано: 04.02.2025
Характеристики:
VIN:
W0L0XCR975E006019
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
II поколение
Модифікація:
1.4 Easytronic (90 к.с)
Комплектация:
Base
Держ. номер реєстрації:
AE3294TI
Історія за VIN:
04.02.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням