uk ru
uk ru
7 500 $
~ 336 075 грн
year
Рік випуску: 2007
mileage
Пробіг: 374 тис.км
gas
Двигун: дизель, 2 л.
at
КПП: механіка
color
Колір: сірий
privod
Привід: передній
kuzov
Кузов: універсал
location
Полтава
Опубліковано: 20.05.2025
Характеристики:
VIN:
TMBGE61Z082041874
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
II поколение/A5
Модифікація:
2.0 TDI МТ (140 к.с)
Держ. номер реєстрації:
BI2411EC
Історія за VIN:
20.05.2025
Продається на платформах:

Опис:

Продам власне авто Шкода Октавія А5, 2007 р.в. (із салону в 2008 р.), 2.0 tdi, 140 к/с. На даний час оригінальний пробіг 374 тис.км. Я володію автомобілем з 2021 року, в Україні другий власник (купував у друга). За цей час було дуже багато чого зроблено! Із основного: капіталка ГБЦ із гільзовкою посадочних місць насос-форсунок (колодців, що є слабким місцем - 30 тис.км. назад), заміна щеплення (60 тис.км. назад) та двухмасового маховика (20 тис.км. назад), видалення сажового фільтру та перепрошивка під Євро 3 (прошивка оригінальна з Германії), повністю перебрана задня підвіска (ричаги та сайлентблоки-15 тис.км. назад). Передня підвіска також без нарікань (проводилась заміна амортизаторів на Sachs, сайлентблоків ричагів, стойок стабілізатора). Здійснена заміна радіатора пічки та основного радіатора. Автомобіль не потребує жодних капіталовкладень!
Рідкісна комплектація, як для автомобілів марки Шкода: електрорегулювання передніх сидінь з пам'яттю, двух зонний клімат контроль, датчики дощу, світла, тиску в шинах, допомога при старті вгору, круїз контроль, чотири склопідйомники, мультируль, 10 подушок безпеки та ін.
В 2025 році поставлені (вшиті в сидіння) якісні чохли з еко шкіри (ціна питання 10000 грн.) Оригінальні титанові диски з А7 з майже новою гумою. Є комплект титанових дисків із зимовою гумою. Мається сервісна книжка та 2 ключа. Можливий аргументований торг біля автомобіля!

Поділитися оголошенням

Інші моделі Skoda

Інші марки авто у місті Полтава

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?