На продажу авто, шкода суперб 2005 р.в
Надійний та потужний мотор 2.5tdi v6 у поєднанні з автоматичною коробкою дає приємне почуття від керування автомобілем. Клімат контроль охолоджує у спеку, та гріє у холод. Також присутні 4 підігріва сидінь передні та задні. 4 скло підйомники, передні автоматичні. Електрорегульовані дзеркала з підігрівом та складанням. Шкіряний салон у непоганому стані. Електро регулювання водійського сидіння. Регулювання керма по висоті та вильоту. Великий, вмісткий багажник. Також складані спинки заднього сидіння (що є тільки в топових версіях). Пробіг орігінальний 360000.
Led світло у ближньому та дальньому світить дуже добре. Автомобіль працює так як і повинен працювати. Є сліди експлуатації бо машина не нова.
Продаж у зв’язку із покупкою новішого авто.
Взагалі, достойний сімейний автомобіль.
6 000 $
~ 269 160 грн
Рік випуску: 2005
Пробіг: 360000 тис.км
Двигун: 2.50 л. дизель
КПП: автоматична
Колір: сірий
Привід: передній
Кузов: седан
Дніпро
Опубліковано: 22.09.2025
Характеристики:
VIN:
TMBBG63U569104266
Інше:
Дерево
Комфорт:
Ел. регулювання сидінь, Круїз контроль, Пам'ять сидінь, Датчик дощу, Ел. склопідйомники, Клімат контроль, Підігрів дзеркал, Омивач фар, Підсилювач керма, Підігрів сидінь, Шкіряний салон, Електропакет, Тонування скла
Потужність:
163 л.с.
Розмитнена:
Так
Безпека:
Подушка безпеки (Airbag), Іммобілайзер, LED фари, ABD, ABS, Сигналізація, Центральний замок, ESP
Витрати палива:
10 л/100км
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Кількість дверей:
4
Держ. номер реєстрації:
KE6651AM
Технічний стан:
На ходу, технічно справна
Лакофарбове покриття:
Незначні сліди експлуатації (дрібні подряпини, сколи)
Історія за VIN:
22.09.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням