Авто у відмінному стані для своїх років. Вкладень не потребує, сів та поїхав. Максимальна комплектація, як для 5-ти місної версії. Двигун, трансмісія, ходова частина та електрика без зауважень. Повністю в рідній фарбі окрім заднього лівого крила ( трохи притерли біля дому, локально пофарбоване) Всі подушки безпеки на місці. Володіємо ним 8 років і жодного разу не підводило.
Додатково встановлено:
Двостороння сигналізація з функцією авто запуска двигуна та доводчиками скла. Ксенон ближній, дальній та протитуманні фари. Металевий захист двигуна Sheriff.
Перепрошита на цельсії та кілометри.
В комплекті літня гума Nokian майже нова та зимова на пару сезонів вистачить.
Сучасні EVA 3D килими в салоні та багажнику, також є комплект рідних гумових в салон.
Авто майданчики не витрачайте мій та свій час.
Обмін теж не цікавить.
На додаткові запитання відповім в телефонному режимі.
7 500 $
~ 332 775 грн
Рік випуску: 2006
Пробіг: 139000 тис.км
Двигун: 3 л. бензин
КПП: автоматична
Колір: чорний
Привід: повний
Кузов: позашляховик кросовер
Київ
Опубліковано: 21.03.2026
Характеристики:
VIN:
4S4WX83D774405970
Комфорт:
Бортовий комп'ютер, Підсилювач керма, Підігрів сидінь, Шкіряний салон, Люк, Мультируль, Пам'ять сидінь, Кондиціонер, Круїз контроль, Електропакет, Ел. склопідйомники, Ел. регулювання сидінь, Тонування скла, Підігрів дзеркал
Потужність:
250 л.с.
Модифікація:
B9
Мультимедіа:
Акустика, AUX, CD, Сабвуфер
Розмитнена:
Так
Безпека:
ABD, ABS, Ксенон, Подушка безпеки (Airbag), Центральний замок, Денні ходові вогні, ESP, Іммобілайзер, Замок на КПП, Серворуль, Сигналізація
Витрати палива:
12 л/100км
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Авто пригнано з:
США
Кількість дверей:
5
Держ. номер реєстрації:
AH5112KH
Технічний стан:
На ходу, технічно справна, Не бита, Не фарбована
Лакофарбове покриття:
Як нове, без видимих слідів експлуатації
Історія за VIN:
21.03.2026
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням