Продаю власну Tesla Model 3 Long Range Dual Motor 2019 року.
Автомобіль у ідеальному стані, з оригінальним пробігом усього 34 000 км. Повний привід. Батарея на 75 кВт·год дає реальний запас ходу до 500 км — розгін до сотні близько 4.6 секунд. Салон — чистий, доглянутий. Підігрів усіх сидінь, скляний дах із захистом від ультрафіолету, якісна шумоізоляція. Є автопілот, утриманням у смузі, активним круїз-контролем та іншими системами допомоги водієві.
Працює бездоганно, оновлення ПЗ регулярно приходять по Wi Fi. Мультимедіа включає голосові команди, повноцінний доступ до Netflix, YouTube, Tesla Arcade, Spotify. Авто доглянуте і не потребує вкладень, безпека повністю ціла.
Повністю розмитнене, готове до переоформлення. Авто для тих хто каже мені б таку тільки чорну. Пишіть, дзвоніть — відповім на всі питання, скину додаткові фото та відео, домовимось про огляд або тест-драйв.
18 999 $
~ 842 986 грн
Рік випуску: 2019
Пробіг: 34000 тис.км
Двигун: 4.6 електро
КПП: автоматична
Колір: чорний
Привід: повний
Кузов: седан
Полтава
Опубліковано: 19.08.2025
Характеристики:
VIN:
5YJ3E1EB1KF199806
Комфорт:
Ел. регулювання сидінь, Круїз контроль, Датчик світла, Передня камера, Ел. склопідйомники, Клімат контроль, Підігрів дзеркал, Мультируль, Алькантара, Кондиціонер, Підігрів сидінь, Шкіряний салон, Електропакет, Тонування скла
Потужність:
441 л.с.
Розмитнена:
Так
Безпека:
ABS, Подушка безпеки (Airbag)
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Авто пригнано з:
США
Кількість дверей:
4
Держ. номер реєстрації:
BI3412YA
Технічний стан:
На ходу, технічно справна
Лакофарбове покриття:
Як нове, без видимих слідів експлуатації
Історія за VIN:
19.08.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням