Автомобіль у відмінному стані
Готовий до будь-яких перевірок
Салон доглянутий
Технічно без зауважень
Можлива перевірка на будь-якому СТО
МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Додаткова інформація по телефону
Toyota Hilux (Тойота Хайлюкс) - перший автомобіль, на якому людині вдалося досягти північного магнітного полюса.
Пікап Toyota Hilux обладнаний 2,5-літровим дизельним D-4D мотором в 144 к.с. потужності. До 100 км/год машина розганяється за 12,5 секунд при максимальній швидкості в 170 км/год. У топовій версії з повнорозмірною кабіною та повним приводом, пікап оснащується 3,0-літровим D-4D мотором.
Тойота Хайлюкс оснащується заднім приводом і повним приводом, що підключається, і системою відключення переднього диференціала (ADD).
Пікап Hilux із двигуном робочим об'ємом 2,5 л. агрегується тільки 5-студрук механічною коробкою передач, а 3,0-літрова модифікація буде доступна як з механікою так і з 5-ступінчастим автоматом.
11 200 $
~ 496 944 грн
Рік випуску: 2007
Пробіг: 300 тис.км
Двигун: 2.5 дизель
КПП: механіка
Колір:
Привід: повний
Кузов: пікап
Київ
Опубліковано: 21.02.2025
Характеристики:
VIN:
MR0FR22G700631321
Торг:
Так
Обмін:
Так, Будь-який
Поколение:
VII поколение
Держ. номер реєстрації:
KA1028MM
Історія за VIN:
21.02.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням