Продам свою ласточку, я другий власник, з-під діда, шо називається.
В машині все робоче, кузов не гнилий, ходовка, двигун, коробка без нарікань, все обслуговувалось вчасно, за машиною дивився,грошей на неї не жалів, по салону пройдено антискрипом, всі карти дверей всі тарябанящі вузли допрацьовано, машина не скрипить як це часто буває, бляха проклеїна антивібрацією, руль крутиться легко, ричаг передач не люфтить, салон на 4/5, пічка гріє, руль крутиться легко, короче все як має буть, машина не заїжжена, я розганявся гружоний до 180 і мотор щє набірав, вкладень не потребує!
Нюанси: крило від водія треба допрацбвать (корозія не серйозна ну шоб далі не йшло треба зробить), дообезшумлювать торпеду (впринципі їздить комфортно, но на гицалках на швидкості буває в салоні підтарабанює) і не працює склопідйомник від пасажира зліва
Кому цікаво, дзвоніть пишіть, все розкажу, можу знять відео або більш детальні фотки поробить
Вцілому автомобіль класний, хоть і ваз, дешевий в сервісі, економний, в нього щє трошки душі вложить і буде як іномарка.
Чому продаю? Чесно незнаю, надоїло навєрно
Можливий обмін на шось посерйозніше з моєю доплатою
1 718 $
~ 76 726 грн
Рік випуску: 2002
Пробіг: 120000 тис.км
Двигун: бензин
КПП: механічна
Колір: синій
Привід: передній
Кузов: седан
Київ
Опубліковано: 15.02.2025
Характеристики:
Комфорт:
Кондиціонер, Бортовий комп'ютер, Ел. склопідйомники
Потужність:
89 л.с.
Мультимедіа:
Акустика, USB, Bluetooth, AUX, Магнітола
Розмитнена:
Так
Витрати палива:
8 л/100км
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Кількість дверей:
4
Технічний стан:
На ходу, технічно справна
Лакофарбове покриття:
Незначні сліди експлуатації (дрібні подряпини, сколи)
Історія за VIN:
15.02.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням