Це авто зі мною півтора роки. Вклав внього душу. Дуже люблю. Але прийшов час рухатись далі.
Поставив передню губу, задню губу, спойлер. Обесшумив торпедо й передні двері. Кава килимки, сумка. Та поставив газ
Коли купив замінив зчеплення, замінив пружини, аморти, перезібрав кулісу. Масло замінював вчасно. Вклав одразу зверху $1500 приблизно
Загалом дуже люблю його й шкода продавати. Влітку диски з літньою гумою (вже підуставша) такі як на фото. Взимку звичайні штамповки, резина норм. Також є запаска
РИЖИКІВ НЕМАЄ. Прям унікальність мені здається. Їде добре, ніяких проблем загалом. Замінив вентилятори кондиціонера / охолодження, блок запобіжників
Є нюанс у гідропідсилювачі, там щось трошки він капає, але я підлив раз в рік й не парюсь, можна зробити, але мене напрягало просто перевіряю щоб рідина була.
Також світиться ABS — може він не працює, перевіряв. В одному сто сказали що треба поміняти, в іншому компьютером зняли помилку, але взимку поставив рушник й знову з?явилось, можливо помилка
Також є помилка подушки в сидінні водія, тоже компьютером вже прибирали, знову з?явилась
Загалом машинка кайфова. Більше фото додам на днях так як вона є зараз — помию ще)
5 500 $
~ 246 620 грн
Рік випуску: 1999
Пробіг: 205 тис.км
Двигун: бензин, 1.6 л.
КПП: механіка
Колір: сірий
Привід: передній
Кузов: хетчбек
Київ
Опубліковано: 19.02.2025
Характеристики:
VIN:
WVWZZZ1JZXB132081
Торг:
Ні
Обмін:
Ні
Поколение:
IV поколение/Typ 1J
Модифікація:
1.6 МТ (105 к.с.)
Комплектация:
Base
Історія за VIN:
19.02.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням