Продам власний автомобіль. В Україні я перший власник. В 24-му пригнано з Німеччини. (по техпаспорту авто 2010 року). Автомобіль у гарному стані, повністю обслужено, в кінці вересня поміняно ГРМ. Літом куплена нова гума (205/55/16), з авто віддаю металеві колеса на 15R з зимовою гумою. В комплекті два ключа. Регулярна заміна розхідників по регламенту.
Працює рівно, заводиться з пів тичка. ЛЕД-світло.
У рідній фарбі. По ходовій нічого робити не треба.
Продавати не планував, авто підготував для себе тому жодних вкладень не потребує. Є незначні сліди використання, які за бажанням можна усунути. Авто жодного разу не підводило. Дуже економне в обслуговуванні. Під капот заглядаю лише коли треба долити рідини в омивач скла та фар. Обслуговуюсь за адресою: Київ, вул. Тепловозна, 8 (за бажанням можете перевірити мої планові техогляди). Масло лию оригінал 0w30.
В авто багата комплектація, яких досить мало: Автопарковка (авто само паркується)
Партроніки передній та задній
4-ри електросклопідйомника
Підігрів сидінь
Допомога при рушанні в гору
Круїз-контроль
Двухзонний клімат контроль.
Омивачі фар
Датчик світла та дождю
Центральний замок
Витрата пального, 4л/траса, по місту при хорошій динаміці 5,5.
Причина продажу потрібен авто більше. На обмін Passat, W212 (з дизельними двигунами) з моєю доплатою.
8 200 $
~ 368 180 грн
Рік випуску: 2010
Пробіг: 305 тис.км
Двигун: дизель, 1.6 л.
КПП: механіка
Колір: сірий
Привід: передній
Кузов: хетчбек
Київ
Опубліковано: 05.10.2025
Характеристики:
VIN:
WVWZZZ1KZBW180694
Торг:
Так
Обмін:
Так, Будь-який
Поколение:
VI поколение/Typ 5K
Історія за VIN:
05.10.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням