Продам власний Multivan(не Transporter як написано в оголошенні).Комплектація зовсім не бідна.Диски стоять рідні 17(є літня резина нова 24 року Barum Німеччина 235/65,зима Toyo 235/50 рік не памятаю та стан хороший).Зроблене повне ТО!
Всі фільтри,мастило замінено в двигуні та коробці.
Авто попало в правильні руки й відремонтовано на не малі кошти(ходова повнісю замінена,двигун працює швейцарським годинником,коробка працює дуже добре,всі тормозні диски й колодки нові,нова вихлопна,нове лобове скло,класне кермо і ще купа іншого).ходова частина функціонує й працює ідеально,як і має бути на Multivan!Також присутня webasto мокра та суха з ключа,в зимку незамінна річ.А ще в салоні можна виставити день дата рік й вона як будильник запускатиметься автоматично(webasto).
В авто стоїть кодована сигналізація(не знаєш коду,навіть запалення не ввімкнеться).Також в авто йде столик на 2-3 ряди(витягнув щоб не заважав)!
Пробіг РЕАЛЬНИЙ та не КРУЧЕНИЙ.В авто була вкладена душа!
Половину не напишу так як робив автомобіль мій товариш,та маю листи з ремонтом та сумою на яку було вкладено й що ремонтувалося.Реальному покупцю все покажу,надам та розповім!
Продається в звязку з будівництвом власного будинку.
На одному з фото видно як крісла 2-го ряду перетворюються в дитячі,якщо у вас малі діти,то буде якраз те що потрібно!
Авто готове до перевірок.
В кого є запитання чи цікавить данне авто,телофонуйте.Перекупи й майданчики мимо.
Всім мирного неба!
25 200 $
~ 1 118 124 грн
Рік випуску: 2013
Пробіг: 353 тис.км
Двигун: дизель, 2 л.
КПП: робот
Колір: білий
Привід: повний
Кузов: мінівен
Київ
Опубліковано: 06.06.2025
Характеристики:
VIN:
WV2ZZZ7HZEH056061
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
III поколение (FL)/T5
Держ. номер реєстрації:
AI1177AK
Історія за VIN:
06.06.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням