Пропонуємо до вашої уваги Volkswagen Passat B6 Variant R-Line 2.0 TDI 170 к.с. у відмінному стані, з максимальною комплектацією та від одного власника.
Технічні характеристики:
Двигун: 2.0 TDI потужністю 170 к.с.
Коробка передач: 6-ступенева автоматична DSG.
Пробіг: 263 000 км.(Орг.пробігу!)
Рік випуску: 2009.перехідний варіант (салон В7!)
Тип приводу: Передній.
Колір: Чорний.
Комплектація та особливості:
Салон: Шкіряний , без слідів зносу.
Клімат-контроль: Двухзонний.
Освітлення: Адаптивні ксенонові фари з функцією поворотного світла. Галогенне світло!
Комфорт: Підігрів передніх сидінь, електрорегулювання сидінь.
Мультимедіа: Система RNS 510 з навігацією, CD/MP3, 10 динаміків, AUX, Bluetooth.
Безпека: Передні та задні парктроніки, датчики світла та дощу.
Додатково: Система Webasto з дистанційним керуванням для попереднього прогріву салону та двигуна, круїз-контроль, функція Auto Hold, електроскладання та підігрів дзеркал, заводське тонування скла. Сонячна панель в люку! Електро відкриття багажника.
Стан автомобіля:
Автомобіль зберігався в гаражі, не був у ДТП, всі вузли та агрегати працюють бездоганно. Своєчасне обслуговування.
200 т. Замінено маховик!
250т. Замінено мастило в КПП!
Цей Volkswagen Passat B6 Variant R-Line 2.0 TDI 170 к.с. стане надійним та комфортним супутником для нового власника, поєднуючи в собі динаміку, економічність та багатий набір опцій.
7 950 $
~ 356 637 грн
Рік випуску: 2009
Пробіг: 263000 тис.км
Двигун: 2 л. дизель
КПП: автоматична
Колір: чорний
Привід: повний
Кузов: купе
Хмельницький
Опубліковано: 07.02.2025
Характеристики:
Інше:
Індивідуальна комплектація, Фаркоп, Вебасто
Комфорт:
Кондиціонер, Клімат контроль, Круїз контроль, Електропакет, Ел. склопідйомники, Ел. регулювання сидінь, Тонування скла, Омивач фар, Підігрів дзеркал, Підігрів сидінь, Підігрів керма, Шкіряний салон, Датчик світла, Люк, Мультируль, Бортовий комп'ютер, Парктронік, Підсилювач керма, Датчик дощу, Пам'ять сидінь, Запуск кнопкою
Потужність:
170 л.с.
Модифікація:
R line individual
Мультимедіа:
Акустика, AUX, Bluetooth, CD, Система навігації GPS, Магнітола, USB
Розмитнена:
Так
Безпека:
ABD, ABS, Подушка безпеки (Airbag), Центральний замок, Денні ходові вогні, ESP, GPS трекер, Серворуль, Ксенон
Витрати палива:
7 л/100км
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Авто пригнано з:
Німеччина
Кількість дверей:
5
Технічний стан:
На ходу, технічно справна, Перший власник, Не бита, Не фарбована
Лакофарбове покриття:
Незначні сліди експлуатації (дрібні подряпини, сколи)
Історія за VIN:
07.02.2025
Продається на платформах:
Більше схожих оголошень: купити бу авто Хмельницький, купити ФольксВаген, ФольксВаген Пассат (Пасат) бв.
Опис:
Поділитися оголошенням