Купував для жінки з 19 року машина в одних руках. Після покупки в сша робив тільки бампер і кришку багажнику. Ніяких питань до авто немає, все працює ніколи не підводило, не знаю який привід перед зад або всі, використовувалось раз два тиждень їздили не багато, живе в паркінгу, обслуговувался весь час виключно на Офіціалі вся історія є. масло щойно поміняв, ролики ремені після покупки міняв на 100т пробігу. Жодних поломок ніколи не було. Є якісь дрібні подряпинки мятинки нічного критичного. Сів поїхав. Салон кожа дуже охайна. Торг біля капоту
12 200 $
~ 547 780 грн
Рік випуску: 2011
Пробіг: 178 тис.км
Двигун: бензин, 2 л.
КПП: автомат
Колір:
Привід: передній
Кузов: позашляховик кросовер
Київ
Опубліковано: 25.05.2025
Характеристики:
VIN:
WVGAV7AX1CW003125
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
I поколение (FL)
Модифікація:
2.0 TSI AТ (200 к.с.)
Комплектация:
R Line
Історія за VIN:
25.05.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням