В продажі Заз Сенс версія Люкс.
Автомобіль куплений у автосалоні в 2015 році, з тих пір одна власниця,перереестрація була в сімї.Любий вид переоформлення.
Рідний пробіг ,любі перевірки.
Кузов автомобіля у відмінному стані ,в дтп авто участі не брало,все в рідній фарбі,нічого не красилось - все заводське(відео прибором додав).Корозії немає ніде ,жодного жучка.Авто після виїзду з салону було зразу оброблено якісною антикорозійкою + зимою майже не їздила!
Є дрібні експлуатаційні подряпини на бамперах та дрібні скольчики.
Вікна всі рідні включно із лобовим.
Двигун 1.3 бензин заводиться з пів оберту,працює рівно та тихо,не цокотить,їде бодро ,не димить .
Встановлено польське ГБО 4 покоління ,працбє відмінно ,балон замість запаски.Розхід місто 7-9 л ,траса від 5.5 л.
Коробка ,ходова та сцеплення все добре,вкладень не потребує.
Салон чистий та охайний,без нюансів.
По електроніці все працює.
Комплектація:сигналізація,центральний замок,кондиціонер - роьочий,гідропідсилювач керма,підігрів заднього скла та дзеркал,противотуманки,велюровий салон,магнітола jvc (юсб,блутуз,аукс),хороша гума ,запаска та домкрат все на місці ,є 2 ключа та 2ва брилка і інші корисні функції.
Більше по телефону.
Торг біля авто присутній.
2 950 $
~ 130 892 грн
Рік випуску: 2014
Пробіг: 103 тис.км
Двигун: газ пропан-бутан / бензин, 1.3 л.
КПП: механіка
Колір: сірий
Привід: передній
Кузов: седан
Тернопіль
Опубліковано: 25.06.2025
Характеристики:
VIN:
Y6DTF698KE0333581
Торг:
Ні
Обмін:
Ні
Поколение:
I поколение/D4
Модифікація:
1.3 MT (70 к.с.) ГБО
Комплектация:
Lux
Держ. номер реєстрації:
BC5806KP
Історія за VIN:
25.06.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням